ForumPortalli*PytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 

Pyetje Rreth Ekonomisė

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Tė Rejat Nga Ekonomia

Tė rejat nga ekonomia Botrore dhe e Vendit
77Sat Apr 17, 2010 2:34 pm
ardijani MPB-PTK nėnshkruajnė marrėveshje bashkėpunimi
Asnjė mesazh i ri

Ekonomi

Gjithqka rreth ekonomisė
33Thu Apr 15, 2010 9:40 pm
ardijani Ekonomia
Asnjė mesazh i ri

Kontabilitet

Gjithqka rreth kontabilitetit
11Thu Apr 15, 2010 9:43 pm
ardijani Kontabiliteti
Asnjė mesazh i ri

Statistikė

Gjithqka rreth statestikesė
00
Asnjė mesazh i ri

Financa

Gjithqka rreth Finances
00
 Temat  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i ri 0Sali2270prej Sun Aug 07, 2011 8:58 pm
Sali Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Sali629prej Sun Aug 07, 2011 8:54 pm
Sali Shiko mesazhin e fundit
 Mbrapsht nė krye 
Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė
Moderatorėt:Asnjė
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
-
Kėrce tek:  
Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
Lajmėrim Lajmėrim
Global announcement Global announcement
Ngjitės Ngjitės