ForumPortalli*PytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 1 virus te thjesht

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ardijani
Ardijani
avatar

Numri i postimeve : 46
Age : 26
Registration date : 10/12/2007

MesazhTitulli: 1 virus te thjesht   Mon Jan 28, 2008 1:00 pm

Ky oshte ni virus shume i thjesht ..

Kto e kam bere per fillestare .

TUTORIAL PER KET VIRUS

E hape Notepad Ose TextDocument Ose Microsoft Word etj dmth veq mu kon diqka per me shkru .

Dhe kur e hapni programin shkruani keto komanda

SHIKONI KETU ME POSHTE QFARE DUHENI TE SHKRUNI

shutdown -s -t "53" -c " Shkruani qka te doni comentin e juaj "
explorer
explorer
explorer e shkruani deri sa te lodheni

edhe shkoni file save as edhe e shkruani emrin e virusit edhe e boni .bat ne fund SHEMBULL VIRUSIIMIPARE.bat

EFEKTI I KETIJ VIRUSIT:

Ne ket virus ka me tu hap ni dritare per me tu ndal kompjuteri per 53 sekonda te sekondat harova tju ceki mundeni me bo sat doni veq i shtini ne thojza edhe e qitni sa sekonda doni dhe pastaj kan me tu hap shume dritare te explorer dmth sa ma shume qe shkruni aq ma shume explorer ju dalin e sju ndalen .. Nuk ju damton kompjuterin sju damton kompjuterin me ju prish mos u tutni . .

Nese pritoni me kriju nese doni te gatshme nga une ja ku e keni linkun . . .


Kodi:
http://www.speedyshare.com/181808797.html


SHPRESOJ QE DO TE JU PELQEJ
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.ardijani.tk
 
1 virus te thjesht
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.ekonomi.forumr.net :: Hacking,Interneti,Kompjuteri,Programe... :: Hacking-
Kėrce tek: