ForumPortalli*PytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Rregullorja e Forumit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ardijani
Ardijani
avatar

Numri i postimeve : 46
Age : 26
Registration date : 10/12/2007

MesazhTitulli: Rregullorja e Forumit   Mon Jan 28, 2008 10:05 pm

RREGULLORJA e FORUMIT www.ekonomi.forumr.net
Gjuha e Forumit ėshtė GJUHA SHQIPE.

Duhet tė shpreheni nė gjuhėn shqipe. Gjuhėt e tjera do tė lejohen vetėm nė rastet kur shprehin:
a) thėnie apo batuta
b) terma apo fjalė qė nuk kanė pėrkthime nė gjuhėn shqipe.
c) ose mund tė shkruhen hiq pa problem nė rubrikėn pėr gjuhė tė huaja: anglisht, gjermanisht, italisht etj...

Nė rast shkelje tė kėsaj pike postimi do tė ndryshohet ose fshihet!
Kujdes! pėr gjuhėt e huaja: si psh. anglishtja, gjermanishtja dhe italishtja mund tė pėrdoren tek Rubrika pėrkatese.

- A lejohet dialekti nė Forum? Po, mjafton qė tė jeni tė kuptueshėm nė tė shkruar.
----JO ofendime apo sharje personale ndaj anėtarėve tė Forumit-----

Ndalohen rreptėsisht postimet qė kanė pėr qėllim tė shajnė me fjalė ofenduese drejtpėrdrejt ndonjė antari tė forumit. Shkelja e kėsaj pike do sjellė si pasojė paralajmėrimin pėr heqje e sė drejtės sė postimit nė Forum ose nė pėrjashtim nga Forumi ardijani.tk.

Pėrmbajtja e Temave
Stafi administrativ dhe moderues nuk mban ASNJĖ pėrgjegjėsi pėr temat e hapura nga anėtarė tė ndryshėm rreth opinioneve tė tyre, por merr masa kur temat e hapura apo postimet e bėra janė KUNDĖR rregullores sė Forumit.

Nuk duhet tė bėni dallime krahinore!
Pavarėsisht se cfarė paragjykime krahinore ju mund tė keni si anėtar i Forumit, kur tė hyni nė Forum ardijani, kėto paragjykime nuk duhet ti sillni me vete. Ata shqiptarė qė bėjnė dallime midis vėllezėrve tė njė gjaku (si psh. me fjalėt maqedonas, kosovar...), nuk janė tė mirėpritur nė Forum ardijani. Tė gjithė ata anėtarė qė bėjnė dallime tė tilla krahinore pėrjashtohen mėnjeherė nga Forumi!

Rregullorja Pėr Tek Tema Prezento Veten
Stafi i Forumit ardiajni. Ka Vendos Me Pasur Edhe nje Rregullore Te Re Tek Tema
Prezento Veten, Nėse Ndokush Prezentohet Atėher Dhe Ju Mund Ti Uroni Njė Mire Se Ardhje, Brenda Ditės Sė Tanishme
Tani Nga Dite E Nesėrme Tema Do Tė Mbyllet !!

Perfundim:Kjo čshtč Rregullorja e pčrgjithshme e forumit ekonomik.. Lexoni kėto rregulla para se tė postoni nė Forum, qė tė shmangni keqkuptimet brenda forumit.

Me Rrespekt nga Stafi i Forumit
www.ekonomi.forumr.net
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.ardijani.tk
 
Rregullorja e Forumit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.ekonomi.forumr.net :: Rregullat ne Forum-
Kėrce tek: