ForumPortalli*PytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Celular me diamant

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ardijani
Ardijani
avatar

Numri i postimeve : 46
Age : 26
Registration date : 10/12/2007

MesazhTitulli: Celular me diamant   Wed Jan 30, 2008 12:03 am


Operatori mobil japonez Softbank Mobile ka paralajmėruar tė hėnėn bashkėpunimin me pėrpunuesin amerikan tė stolive Tiffany pėr punimin e celularit luksoz, tė dekoruar me diamante, me vlerė mbi 10 milionė jen.
"Ky ėshtė njė artikull tė cilėn absolutisht dua tė ofroj", ka thėnė drejtori gjeneral i Softbank Mobile nė konferencė pėr gazetarė nė Tokio.
Celularėt ekskluziv, tė stolisur me diamante, do tė prodhohen nė njė seri tė kufizuar, e do tė kushtojnė rreth 65.000 euro.
Ata do tė shiten vetėm nė Japoni, dhe do tė kanė funksione specifike siē ėshtė mundėsia e shikimit tė televizionit digjital japonez.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.ardijani.tk
 
Celular me diamant
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.ekonomi.forumr.net :: Kuriozitete nge shkenca dhe jeta-
Kėrce tek: