ForumPortalli*PytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Sony Ericsson R306 – njė radio-celular

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ardijani
Ardijani
avatar

Numri i postimeve : 46
Age : 26
Registration date : 10/12/2007

MesazhTitulli: Sony Ericsson R306 – njė radio-celular   Wed Jan 30, 2008 12:06 am


Modeli mė i ri i celularit nga prodhuesi Sony Ericsson, R306, nuk duket fare si telefon mobil – por mė shumė i ngjan njė radio-aparati. Megjithatė, bėhet fjalė pėr telefon celular i cili u dedikohet atyre qė pėlqejnė tė dėgjojnė radion.
Nė shikim tė parė, dizajni i kėtij modeli nuk duket gjithaq modern, madje edhe pėrmbajtja e brendshme e tij nuk ofron shumė – njė kamerė 1.3 megapixel nga njėra anė dhe, njė radio aparat me valėt FM dhe AM, nė anėn tjetėr.
Edhe mundėsitė teknike tė kėtij modeli janė goxha tė limituara: Pėr bartjen e shėnimeve posedon vetėm GPRS dhe Bluetooth, i mungon infrared-i, nuk mundėson zmadhimin e kartelave tė memories, ndėrsa monitori i rij ka 128x165 pikselė.
Ky model pritet sė shpejti tė dalė nė treg, respektivisht nė pjesėn e parė tė kėtij viti.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.ardijani.tk
 
Sony Ericsson R306 – njė radio-celular
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.ekonomi.forumr.net :: Kuriozitete nge shkenca dhe jeta-
Kėrce tek: