ForumPortalli*PytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Teknologji : Laptop pa bateri nga Samsung

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ardijani
Ardijani
avatar

Numri i postimeve : 46
Age : 26
Registration date : 10/12/2007

MesazhTitulli: Teknologji : Laptop pa bateri nga Samsung   Wed Jan 30, 2008 12:21 am


Pėr ne nuk ėshtė edhe shumė i qartė koncepti i laptopėve pa bateri tė integruar brenda tyre, mirėpo nė taborin e gjigantit tė elektronikės shpenzuese, Samsung, ndoshta e dinė ēfarė po bėjnė.
Laptopi mė i fundit, i cili nuk posedon bateri, vjen me emėrtimin Sens G25 dhe ndėrlidhet me modelin pa bateri tė paraqitur mė herėt, G10.

Sa u pėrket ēėshtjeve teknike, nė Samsung kanė qenė bukur tė heshtur dhe kanė thėnė qė G25 pėrmban ekran me diagonale prej 19 inēėsh me kontrast 1000:1, shtatė hapėsira pėr USB 2.0, 320GB SATA2 disk tė fortė dhe furnizim tė integruar.

Mė herėt pėrmendėm qė Sens G25 nuk pėrmban bateri tė integruar ndėrsa nė tregun e Lindjes sė largėt do tė paraqitet nė fund tė kėtij muaji me njė ēmim prej rreth 800 euro.
www.samsung.com
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.ardijani.tk
 
Teknologji : Laptop pa bateri nga Samsung
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.ekonomi.forumr.net :: Kuriozitete nge shkenca dhe jeta-
Kėrce tek: