ForumPortalli*PytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Wenger: Jemi tė papjekur

Shko poshtė 
AutoriMesazh
xonqkeNumri i postimeve : 7
Registration date : 28/03/2008

MesazhTitulli: Wenger: Jemi tė papjekur   Thu Apr 15, 2010 1:06 pm

Menaxheri i Arsenalit, Arsene Wenger, ka thėnė se ekipi i tij nuk ishte i pjekur dhe nuk reagoi nė mėnyrėn e duhur nė ndeshjen e mbrėmshme.
Arsenali u mposht me rezultat 2-1 ndaj Tottenhamit nė White Hart Lane, dhe duke i thėnė lamtumirė garės pėr titullin e Ligės Premier.

“Ne humbėm njė ndeshje tė cilėn nuk duhej tė lejonim ta humbnim nė garėn pėr titull. Kjo tregon se nuk jemi mjaft tė pjekur pasi nuk mund tė lejoni tė humbni njė ndeshje tė kėtij lloji nėse dėshironi ta fitoni kampionatin”.

“Tash ka aq shumė presion. Ėshtė e vėshtirė tash tė fitohet kampionati. Ne do tė vazhdojmė tė luftojmė, por as njė pikė nuk ishte e mjaftueshme nga ndeshja e sotme. Na duheshin tre pikė”, ka thėnė Wenger i Arsenalit, Arsene Wenger, ka thėnė se ekipi i tij nuk ishte i pjekur dhe nuk reagoi nė mėnyrėn e duhur nė ndeshjen e mbrėmshme.
Arsenali u mposht me rezultat 2-1 ndaj Tottenhamit nė White Hart Lane, dhe duke i thėnė lamtumirė garės pėr titullin e Ligės Premier.

“Ne humbėm njė ndeshje tė cilėn nuk duhej tė lejonim ta humbnim nė garėn pėr titull. Kjo tregon se nuk jemi mjaft tė pjekur pasi nuk mund tė lejoni tė humbni njė ndeshje tė kėtij lloji nėse dėshironi ta fitoni kampionatin”.

“Tash ka aq shumė presion. Ėshtė e vėshtirė tash tė fitohet kampionati. Ne do tė vazhdojmė tė luftojmė, por as njė pikė nuk ishte e mjaftueshme nga ndeshja e sotme. Na duheshin tre pikė”, ka thėnė Wenger
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.eginet.page.tl
 
Wenger: Jemi tė papjekur
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.ekonomi.forumr.net :: Sport-
Kėrce tek: