ForumPortalli*PytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Bayerni nuk ka bėrė ofertė pėr Frey

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ardijani
Ardijani
avatar

Numri i postimeve : 46
Age : 26
Registration date : 10/12/2007

MesazhTitulli: Bayerni nuk ka bėrė ofertė pėr Frey   Sat Apr 17, 2010 2:37 pm

Bayerni nuk ka bėrė ofertė pėr Frey

Agjenti i Sebastian Frey ka mohuar ēdo spekulim qė thoshte se Bayern Munichu ka bėrė ofertė pėr portierin e Fiorentinas.
“Ky informacion ėshtė absolutisht i pavėrtetė. Nėse vėrtetė ka pasur ndonjė ofertė, atėherė nuk ėshtė biseduar ende asgjė. Tė gjitha spekulimet shkaktojnė huti. Njė klauzolė ekziston nė kontratė dhe ajo peshon 18 milionė euro”, deklaroi agjenti i Frey.

Pėr Sebastian Frey ėshtė treguar e interesuar edhe skuadra e Arsenalit qė ėshtė vėnė nė kėrkim tė njė portieri stabil.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.ardijani.tk
 
Bayerni nuk ka bėrė ofertė pėr Frey
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.ekonomi.forumr.net :: Sport-
Kėrce tek: