ForumPortalli*PytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Pink tallet me spekulimet pėr shtatzėni

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ardijani
Ardijani
avatar

Numri i postimeve : 46
Age : 26
Registration date : 10/12/2007

MesazhTitulli: Pink tallet me spekulimet pėr shtatzėni   Sat Apr 17, 2010 3:04 pm

Pink tallet me spekulimet pėr shtatzėni

Ylli i muzikės, Pink, ka bėrė shaka me thashethemet se ajo ėshtė duke pritur fėmijėn e parė me burrin Carey Hart, duke thėnė se ka njė foshnjė qė peshon ‘600 paund’ (270 kilogramė).
Kėngėtarja e hitit “So What”, emri i vėrtetė i tė cilės ėshtė Alecia Moore, nxiti spekulimet se ajo ėshtė shtatzėnė pasi ėshtė parė me njė fryrje tė lehtė tė barkut mė herėt gjatė kėsaj jave.

Ajo ka refuzuar tė konfirmojė ose tė mohojė thashethemet, por ka shfrytėzuar faqen e saj nė Twitter pėr tė bėrė shaka.

“Jam jashtė palestrės. Zoti e di se kur kjo foshnjė 600 paundėshe do tė dalė, tė cilėn e kam rritur pėr tetė vite. Duhet tė jem e fuqishme dhe fizikisht e pėrgatitur pėr tė”, ka thėnė Pink.

Kėngėtarja vitin e kaluar u ribashkua me ngasėsin e motoēikletave, Hart, pas njė viti ndarje. Ata ishin martuar mė herėt nė vitin 2006.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.ardijani.tk
 
Pink tallet me spekulimet pėr shtatzėni
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.ekonomi.forumr.net :: Muzik & Filma :: Muzikė-
Kėrce tek: