ForumPortalli*PytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Rihanna vazhdon tė kryesojė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ardijani
Ardijani
avatar

Numri i postimeve : 46
Age : 26
Registration date : 10/12/2007

MesazhTitulli: Rihanna vazhdon tė kryesojė   Sat Apr 17, 2010 3:05 pm

Rihanna vazhdon tė kryesojė

Rihanna ka shėnuar edhe javėn e pestė nė maje tė top listės amerikane tė muzikės pop, pasi hiti i saj “Rude Boy” ka mbetur i paprekshėm.
Ylli i muzikės r&b luftoi me B.o.B. dhe kėngėn e tij “Nothin' On You” dhe Train dhe hitin “Hey, Soul Sister”, qė u pozicionuan nė vendet dy, respektivisht tre nė top listė.

Taio Cruz me kėngėn “Break Your Heart” dhe kėnga “In My Head” e Jason DeRulo kanė mbyllur top pesėshin.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.ardijani.tk
 
Rihanna vazhdon tė kryesojė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.ekonomi.forumr.net :: Muzik & Filma :: Muzikė-
Kėrce tek: