ForumPortalli*PytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Berbatov drejt Bayernit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ardijani
Ardijani
avatar

Numri i postimeve : 46
Age : 26
Registration date : 10/12/2007

MesazhTitulli: Berbatov drejt Bayernit   Mon Apr 19, 2010 2:17 pm

Berbatov drejt Bayernit?

Sulmuesi i Manchester Unitedit, Dimitar Berbatov, ėshtė nė rrugė tė mirė pėr t’u larguar nga Old Traffordi dhe pėr tė shkuar nė Allianz Arena, me ē’rast do tė mund ta shpėtonte karrierėn e tij.
Sipas News of the World, bosi i Djajve tė Kuq, Sir Alex Ferguson ėshtė i gatshėm tė largojė sulmuesin e frustruar me formėn e tij. United shpenzoi mė shumė se 30 milionė funte pėr transferimin e bullgarit, por Berbatov ka dėshtuar tė ripėrtėrijė formėn qė e pati te Tottenhami.

Berbatov ka kaluar pesė sezone te Bayer Leverkuseni dhe spekulohet se destinacioni i tij i radhės mund tė jetė Bayern Munichu, pasi qė me ardhjen e sulmuesit meksikan Javier Hernandez nė radhėt e United, pritet qė bullgari tė qėndrojė nė bankėn rezervė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.ardijani.tk
 
Berbatov drejt Bayernit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.ekonomi.forumr.net :: Sport-
Kėrce tek: