ForumPortalli*PytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Ritja ekonomike dhe kreditė jopėrformuese

Shko poshtė 
AutoriMesazh
SaliNumri i postimeve : 2
Age : 29
Registration date : 31/07/2011

MesazhTitulli: Ritja ekonomike dhe kreditė jopėrformuese   Sun Aug 07, 2011 8:54 pm

Cili eshte komenti juaj per ritjen ekonomike ne Kosove dhe per kredite e kqija qe po shenojn ritje simbas nje interviste te dhene nga Zėvendėsguvernatori i BQK’sė, Nexhat Kryeziu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ekonomi.forum.net
 
Ritja ekonomike dhe kreditė jopėrformuese
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.ekonomi.forumr.net :: Pyetje Rreth Ekonomisė-
Kėrce tek: