ForumPortalli*PytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Me ba windows XP mu dok si VISTA

Shko poshtė 
AutoriMesazh
doni

avatar

Numri i postimeve : 6
Registration date : 10/12/2007

MesazhTitulli: Me ba windows XP mu dok si VISTA   Wed Dec 26, 2007 8:41 pm

Merreni pack vista inspirite 2 edhe tani e instaloni edhe kryhet
desktopi e kto i keni si tvistes veq kshtu origjinal kompjuteri osht Windows XP

http://www.crystalxp.net/galerie/en.id.130.htm

Keshtu duket:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Me ba windows XP mu dok si VISTA
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
www.ekonomi.forumr.net :: Hacking,Interneti,Kompjuteri,Programe... :: Interneti dhe kompjuteri-
Kėrce tek: